| Kód: | HG6031VK |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
96,35 € 78,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
v.Technické parametre:
| Príkon | 1.800 W |
| Teplota | 50 - 600 °C |
| Prietok vzduchu | 250 / 500 l/min |
| Max. statický tlak | Pa |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 257 x 85 x 206 mm |
.Dodávané príslušenstvo:
| PR0000028 | Hubica chrániaca sklo |
| PR0000029 | Hubica široká |
| PR0000030 | Odrazová hubica |
| PR0000031 | Redukčná hubica |
| 1 ks | Prepravný kufor |
v.Technické parametre:
| Príkon | 1.800 W |
| Teplota | 50 - 600 °C |
| Prietok vzduchu | 250 / 500 l/min |
| Max. statický tlak | Pa |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 257 x 85 x 206 mm |
.Dodávané príslušenstvo:
| PR0000028 | Hubica chrániaca sklo |
| PR0000029 | Hubica široká |
| PR0000030 | Odrazová hubica |
| PR0000031 | Redukčná hubica |
| 1 ks | Prepravný kufor |