| Kód: | HR4501C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
658,00 € 534,96 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.350 W |
| Voľnobežné otáčky | 130 - 280 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.250 - 2.750 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 10,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 45 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 125 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 458 x 121 x 288 mm |
K TOMUTO MODELU ODPORÚČAME DOKÚPIŤ SADU SEKÁČOV : D-20111 , viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-20111-sada-vrtakov-a-sekacov-13-dielna
D-16368, viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-16368-sada-sekacov
| Hmotnosť (kg) | 8,4 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
| Hmotnosť (kg) | 8,4 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.350 W |
| Voľnobežné otáčky | 130 - 280 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.250 - 2.750 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 10,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 45 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 125 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 458 x 121 x 288 mm |
K TOMUTO MODELU ODPORÚČAME DOKÚPIŤ SADU SEKÁČOV : D-20111 , viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-20111-sada-vrtakov-a-sekacov-13-dielna
D-16368, viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-16368-sada-sekacov