| Kód: | HR2631FT |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
204,00 € 165,85 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | geeignet für SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.600 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 385 x 77 x 209 mm |
Makita Vŕtacie sekacie kladivo elektropneumatické 800W, HR2631FTUpínanie nástroja SDS-Plus
AVT – antivibračný systém a LED osvetlenie pracovného miesta
Jedndoduchá výmena SDS Plus skľučovadla za rýchloskľučovadlo
Ergonomická rukoväť pre komfortnú prácu.
Prepínač umiestnený pod strojom, nenasáva prach. 40 polôh nastavenia sekáča.
Vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie.
Preklzová spojka zabraňuje pretočeniu stroja pri vŕtaní.Technické parametre
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824914-7 | Prepravný kufor |
| 194080-7 | Rýchloskľučovadlo (SDS-PLUS) |
| 194079-2 | Rýchloskľučovadlo (13mm SSBF) |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | geeignet für SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.600 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 385 x 77 x 209 mm |
Makita Vŕtacie sekacie kladivo elektropneumatické 800W, HR2631FTUpínanie nástroja SDS-Plus
AVT – antivibračný systém a LED osvetlenie pracovného miesta
Jedndoduchá výmena SDS Plus skľučovadla za rýchloskľučovadlo
Ergonomická rukoväť pre komfortnú prácu.
Prepínač umiestnený pod strojom, nenasáva prach. 40 polôh nastavenia sekáča.
Vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie.
Preklzová spojka zabraňuje pretočeniu stroja pri vŕtaní.Technické parametre
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824914-7 | Prepravný kufor |
| 194080-7 | Rýchloskľučovadlo (SDS-PLUS) |
| 194079-2 | Rýchloskľučovadlo (13mm SSBF) |